K získání kvalifikovaného osobního certifikátu pro možnost využívání elektronického podpisu vedou v zásadě dvě cesty. Jak jej tedy získat? 

První možností je stažení všech potřebných dokumentů z webu České pošty resp. Post Signum, veškeré dokumenty vyplnit a dostavit se na pobočku Czech Pointu (České pošty), která tyto služby poskytuje. Na pobočku je potřeba přinést vyplněné dokumenty a vygenerovanou žádost o certifikát. Žádost lze podat elektronicky, tak offline cestou, tzn. přinést žádost na USB disku. Na pobočce Vaší žádost zpracují a bude Vám vystaven vlastní certifikát - ten dorazí do Vašeho e-mailu po vlastní návštěvě. V rámci instalace je nutné postupovat dle dostupného návodu a instalaci na Vašem počítači tímto způsobem provést. Pak je možné elektronický podpis používat. Celý tento proces vyžaduje několik hodin, záleží vždy na schopnostech daného uživatele. 

Druhou variantou je pozvat nás, kteří jsme díky smlouvě s Českou poštou Externí Registrační Autoritou - ERA. Dorazíme za Vámi do kanceláře či domova, smlouvy za Vás vyplníme, vystavíme certifikát a nainstalujeme jej do Vašeho počítače. To vše během cca 1 hodiny. Více o cenách si dozvíte zde

Proč zřídit nebo obnovit elektronický podpis s námi?

Šetříte spousty času
Nemusíte posílat dokumenty poštou. Šetříte čas při návštěvě úřadů a stání ve frontách.
Zřízením elektronického podpisu naše služby nekončí
Poskytneme vám také software pro datové schránky a podepisování PDF dokumentů.
9 let zkušeností, stovky klientů
Pomáhali jsme živnostníkům, malým, středním i velkým firmám.
Se službami jsme byli velmi spokojeni. Profesionální přístup!
Miloš Krejčík
technické oddělení - Efteria, spol. s r.o.
S Vaší službou, zřízení elektronického podpisu, jsme byli velmi spokojeni. Odbornost a profesionální přístup Vašich zaměstnanců byl na velmi vysoké úrovni.
Mgr. Jaroslav Fuksa
ředitel- ZUŠ Františka Jílka, Brno, Vídeňská 52